- تازه های رتبه بندی

چای دبش در مسیر رتبه‌بندی

شرکت فرآورده های غذایی نیکوفراز هم اکنون در حال رتبه بندی است و با توجه به ارسال مستندات ارسالی و مشخص شدن رتبه اولیه این شرکت، جلسه اولیه برگزار شد.

.به گزارش رتبه آنلاین، در راستای رتبه بندی این شرکت توسط مجری رتبه بندی جلسه ای با حضور مدیران ارشد این شرکت در محل شرکت برگزار شد تا کم و کیف رتبه بندی و نیازمندی‌های این بخش بررسی شود.

در این بازدید فرشید شکرخدایی مدیرعامل گروه پارسیان هوشمند با تیم همراه حضور داشت و از نزدیک با روند فعالیت‌های این شرکت آشنا شد.

روند بازدید

در قالب این بازدید علاوه بر پرسش و پاسخ در خصوص روند فعالیت‌های این شرکت با همراهی  طهماسبی کارشناس مسئول انجام فرآیند رتبه بندی شرکت نیکوفراز از نزدیک فعالیت این شرکت مورد بررسی قرار گرفت و از بخش های مختلف بسته بندی و انبار بازدید به عمل آمد. در این بازدید ابتدا با همراهی حامد بختیاری مدیر تولید از واحد بسته‌بندی تی‌بگ‌ها بازدید صورت گرفت .

سپس  بهرام خدایار در مورد اتاق تست و فرمولاسیون و مرحله قبل از بسته بندی توضیحاتی ارایه کردند.

در ادامه با همراهی فرجی از انبارهای شرکت بازدید به عمل آمد و در انتها علی عزیزی مسئول فنی و کنترل کیفیت مسئول آزمایشگاه در خصوص فعالیت های صورت گرفته در آزمایشگاه و دستگاه های موجود توضیحاتی ارایه کردند.

در انتها مقرر شد تا زمینه ارسال مدارک پشتیبان طی ۱۰ روز کاری آتی فراهم شود.

درباره شرکت

بر پایه این گزارش شرکت فرآورده های غذایی نیکوفراز در شهریور ماه ۹۵ برای نخستین بار در طرح رتبه بندی فعالان اقتصادی ثبت نام و موفق به کسب رتبه برنزین یک ستاره شده بود.

پس از تغییر مدل رتبه‌بندی، هم‌اکنون  این شرکت در مسیر رتبه‌بندی فرار گرفته و سال ۹۷ اقدام به ثبت نام برای این مهم کرده است.

به گفته مسئولان گروه پارسیان هوشمند، شرکت فرآورده های غذایی نیکوفراز هم اکنون در حال رتبه‌بندی است و با توجه به ارسال مستندات ارسالی و مشخص شدن رتبه اولیه این شرکت، جلسه اولیه برگزار شده است.
فرآورده‌های غذایی نیکوفراز با نام تجاری چای دبش با هدف تامین محصولات و با کیفیت پا به عرصه صنعت چای کشور گذاشته و در قالب یک گروه تجاری فعالیت دارد.
این شرکت امروزه دارای زیر بنای تولیدی ۴۰ هزار متر مربع بوده و همچنین مجهز به دستگاه های پیشرفته بسته بندی است.