آشنایی با ما

پایه گذاری مرکز رتبه بندی ایران توسط گروه پارسیان هوشمند “نخستین هولدینگ تخصصی رتبه بندی در ایران” انجام گرفته است

گروه پارسیان هوشمند یک سازمان بدون مرز است که در سال 1385 با مشارکت جمعی از کارشناسان و متخصصان با سابقه در حوزه علوم مدیریت، اقتصاد، مهندسی صنایع و فناوری اطلاعات پایه گذاری گردیده است. هدف نهایی این گروه، توسعه رقابت پذیری کسب و کار ایران از طریق ایجاد شبکه های توانمندسازی کسب و کارها، کلینیک های تخصصی، طیف وسیعی از رتبه بندی ها مانند رتبه بندی اعتباری، رتبه بندی اعضای اتاق ایران ، رتبه بندی در حوزه های مختلف شامل: بهره وری، رضایت کارکنان، توان اجرا و … و انتشار وسیع اطلاعات کسب و کار در سطح ملی و بین المللی می باشد.

ماموریت این گروه تحقق آرزوها و آرمان های تمامی ذینفعان خویش است. این ماموریت جذاب به عنوان یک هدف بلند پروازانه و در عین حال به صورت واقع بینانه برای آینده مرکز در نظر گرفته شده است و سرنوشت گروه را که باید به سوی آن حرکت نماید نمایش می دهد. تعریف چنین چشم اندازی برای کارکنان گروه پارسیان هوشمند مسیر حرکت شرکت را مشخص نموده و برای آنها تعهد در انجام بهتر وظایف خود را ایجاد می نماید و سبب می شود برای تحقق چنین چشم اندازی بر هرگونه چالش و محدودیتی غلبه نمایند.

ارزشهای سازمانی

  1. صداقت
  2. ارزش آفرینی
  3. خلاقیت و نوآوری

راهبردهای گروه

  • توجه ویژه به توانمند سازی سرمایه های انسانی گروه به عنوان رکن اصلی کسب و کار
  • توسعه حرفه ای مفهوم رتبه بندی به منظور بهبود مستمر محیط کسب و کار
  • توجه به ارایه دانش مشاوره مدیریت در قالب نرم افزارهای تحت وب و بکارگیری حرفه ای از فناوری اطلاعات
  • توجه ویژه به ایجاد رابطه برد- برد با تمامی ذینفعان
  • یافتن و ایجاد روابط ویژه با شرکای توانمند داخلی و خارجی
  • توجه ویژه به ایجاد شبکه سازی حرفه ای

این گروه در تلاش است به عنوان مجموعه ای فعال و حرفه ای خلاهای موجود در حوزه مدیریت کلان را در سطح ملی و منطقه ای پوشش دهد. رتبه بندی بنگاه های اقتصادی بهترین روش برای شناسایی فعالان حرفه ای با عملکرد مناسب از فعالان غیر حرفه ای با عملکرد غیر شفاف خواهد بود. خروجی ملموس این موضوع درک عمیق اشخاص از طرف تجاری روبرو در برقراری ارتباط تجاری “مناسب”  و توسعه روابط باشخص “مناسب” در زمان “مناسب” خواهد بود. این امر جز در بستر ایجاد و توسعه یک پایگاه داده مشترک از اطلاعات بنگاه های اقتصادی و بررسی اطلاعات اولیه هر بنگاه به تفکیک و رتبه بندی آنان و اعلام این رتبه ها میسر نخواهد بود. بدین منظور گروه پارسیان هوشمند در گام نخست بر روی طراحی و راه اندازی یک پایگاه داده ملی از اطلاعات عملکردی بنگاه های اقتصادی در حوزه مالی، اقتصادی و بهره وری تمرکز نمود.

این حرکت ملی، بستر مناسبی برای معرفی فعالان حرفه ای در حوزه های مختلف مدیریت از جمله مدیریت بهره وری و اقتصادی است که یکی از خروجی های آن شناسایی جایگاه اشخاص و تعیین میزان موفقیت آنان و ارایه گزارش های اولیه از وضعیت عمومی هر یک در جهت کمک به برقراری ارتباط تجاری حرفه ای تر می باشد.

جهت آشنایی بیشتر با گروه پارسیان هوشمند کلیک نمایید